Salon jääkiekkoerotuomarit

Seuraavat tuomarinimeämiset

Näytä tuomari:
la 19.10.2019 klo 16.00 Salo HT - HIFK Akatemia NAISTEN MESTISKARSINTA
Tuomarit: Mannermaa Karri, Juhola Jere
Toimitsijat: Lehtinen Marko (pöytäkirja), Ojanperä Asmo (kuulutus), Nyholm Jari (kello), Sorvari Harri (rang.aitio)
su 20.10.2019 klo 16.00 Salo HT - APV NAISTEN MESTISKARSINTA
Tuomarit: Tuominen Marko, Lannermaa Henri
Toimitsijat: Andsten Kaija (pöytäkirja), Ojanperä Asmo (kuulutus), Rinne Ari (kello), Lehtinen Marko (rang.aitio)
su 20.10.2019 klo 18.15 Kiekkohait - KJK C SUOMISARJAKARSINTA LOHKO 2
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Litz Tommi
ma 21.10.2019 klo 17.45 SKA - HC Comets HARRASTE A
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Puhakka Pasi
ma 21.10.2019 klo 18.45 Sapeli - Devils HARRASTE A
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Puhakka Pasi
ma 21.10.2019 klo 19.45 Las Vegas Jätskit - Salo HT Senators HARRASTE A
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Puhakka Pasi
la 26.10.2019 klo 12.00 Kiekkohait - Ässät Canadiens C2AA ALKUSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Tuominen Marko, Mäki Esko
la 26.10.2019 klo 18.00 Kiekkohait - ParSport III-DIVISIOONA LOHKO 6
Tuomarit: Lannermaa Henri, Litz Tommi
Toimitsijat: Rinne Ari (pöytäkirja), Ojanperä Asmo (kuulutus), Nyholm Jari (kello), Jokela Rasmus (rang.aitio), Sorvari Harri (rang.aitio)
su 27.10.2019 klo 10.30 Kiekkohait - VG-62 D07AAA ALKUSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Puhakka Pasi, Seppälä Roni
su 27.10.2019 klo 16.00 Salo HT - Rockets NAISTEN MESTISKARSINTA
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Tuominen Marko
Toimitsijat: Andsten Kaija (pöytäkirja), Rinne Ari (Kuulutus), Lehtinen Marko (kello), Nyholm Jari (rang.aitio)
su 27.10.2019 klo 18.30 Kiekkohait - KOOVEE Power C2AAA ALKUSARJA LOHKO 2
Tuomarit: Litz Tommi, Lannermaa Henri
ma 28.10.2019 klo 17.45 HC Lounea - Relax HARRASTE B
Tuomarit: Mäki Esko, Puhakka Pasi
ma 28.10.2019 klo 18.45 FD-04 - Kauboys HARRASTE B
Tuomarit: Mäki Esko, Puhakka Pasi
ma 28.10.2019 klo 19.45 Chill - Halikon Hurjat HARRASTE B
Tuomarit: Alanko Tuukka, Sauren Vesa
ma 28.10.2019 klo 20.45 El Pantera - Sexriverhockey HARRASTE B
Tuomarit: Alanko Tuukka, Sauren Vesa
ti 29.10.2019 klo 18.30 Kiekkohait - VG-62 Lions C2AA ALKUSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Litz Tommi
pe 1.11.2019 klo 18.15 Kiekkohait Team - SoPa Musta E09 LOHKO 6C
Tuomarit: Seppälä Roni, Aitoaho Eemil
la 2.11.2019 klo 11.45 Kiekkohait - KJK Blue D07AAA ALKUSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Talvi Petri, Lannermaa Henri
la 2.11.2019 klo 15.00 Kiekkohait - Lukko Säppi D06 ALKUSARJA LOHKO 2
Tuomarit: Juhola Jere, Aaltonen Jussi
su 3.11.2019 klo 14.00 Kiekkohait - TPS Kaitsut E08 LOHKO 6A
Tuomarit: Manninen Marko, Seppälä Roni
ma 4.11.2019 klo 17.45 Devils - Salo HT Senators HARRASTE A
Tuomarit: Puhakka Pasi, Manninen Marko
ma 4.11.2019 klo 18.45 Relax - Kauboys HARRASTE B
Tuomarit: Puhakka Pasi, Manninen Marko
ma 4.11.2019 klo 19.45 HC Comets - Drivers HARRASTE A
Tuomarit: Sauren Vesa, Aaltonen Jussi
ma 4.11.2019 klo 20.45 SKA - Sapeli HARRASTE A
Tuomarit: Sauren Vesa, Aaltonen Jussi
ke 6.11.2019 klo 19.15 Kiekkohait - VG-62 C SUOMISARJAKARSINTA LOHKO 2
la 9.11.2019 klo 15.00 Kiekkohait - FoPS Vihreä D07AAA ALKUSARJA LOHKO 3
la 9.11.2019 klo 16.45 Kiekkohait - Kisa-Eagles D06 ALKUSARJA LOHKO 2
la 9.11.2019 klo 18.30 Kiekkohait Team - TuKV Valkoinen E08 LOHKO 6B
ma 11.11.2019 klo 17.45 Chill - Kauboys HARRASTE B
ma 11.11.2019 klo 18.45 Sexriverhockey - HC Lounea HARRASTE B
ma 11.11.2019 klo 19.45 FD-04 - El Pantera HARRASTE B
ma 11.11.2019 klo 20.45 Relax - Halikon Hurjat HARRASTE B
la 16.11.2019 klo 11.15 Kiekkohait - LäKi C2AA ALKUSARJA LOHKO 3
la 16.11.2019 klo 11.45 Kiekkohait Team - TPS Mikot E09 LOHKO 6C
la 16.11.2019 klo 13.15 Kiekkohait - TuKV Valkoinen E09 LOHKO 6C
la 16.11.2019 klo 15.00 Kiekkohait - TPS Upit D06 ALKUSARJA LOHKO 2
la 16.11.2019 klo 18.00 Kiekkohait - TarU III-DIVISIOONA LOHKO 6
su 17.11.2019 klo 10.45 Kiekkohait - VG-62 E08 LOHKO 6A
su 17.11.2019 klo 16.00 Salo HT - KJT Haukat NAISTEN MESTISKARSINTA
su 17.11.2019 klo 18.15 Kiekkohait Team - TuTo White E08 LOHKO 6B
ma 18.11.2019 klo 17.45 Las Vegas Jätskit - SKA HARRASTE A
ma 18.11.2019 klo 18.45 Sexriverhockey - Halikon Hurjat HARRASTE B
ma 18.11.2019 klo 19.45 Sapeli - Salo HT Senators HARRASTE A
ma 18.11.2019 klo 20.45 Devils - Drivers HARRASTE A
ke 20.11.2019 klo 19.15 Kiekkohait - FoPS Green C2AAA ALKUSARJA LOHKO 2
la 23.11.2019 klo 12.00 Kiekkohait - FoPS C SUOMISARJAKARSINTA LOHKO 2
la 23.11.2019 klo 14.15 Kiekkohait - Ässät Penguins D07AAA ALKUSARJA LOHKO 3
la 23.11.2019 klo 16.00 Kiekkohait - KJK Blue E09 LOHKO 6C
su 24.11.2019 klo 10.45 Kiekkohait - LaJy Black E08 LOHKO 6A
su 24.11.2019 klo 19.00 Kiekkohait Team - TuTo White E09 LOHKO 6C
ma 25.11.2019 klo 17.45 FD-04 - Sexriverhockey HARRASTE B
ma 25.11.2019 klo 18.45 Chill - Relax HARRASTE B
ma 25.11.2019 klo 19.45 El Pantera - Halikon Hurjat HARRASTE B
ma 25.11.2019 klo 20.45 Kauboys - HC Lounea HARRASTE B
la 30.11.2019 klo 09.30 Kiekkohait - SoPa Musta E09 LOHKO 6C
la 30.11.2019 klo 12.45 Kiekkohait Team - VG-62 Bruins E08 LOHKO 6B
la 30.11.2019 klo 13.15 Kiekkohait - KaKiPo Blackfoots D06 ALKUSARJA LOHKO 2
la 30.11.2019 klo 15.00 Kiekkohait - TuK-V C2AA ALKUSARJA LOHKO 3
la 30.11.2019 klo 18.00 Kiekkohait - UJK III-DIVISIOONA LOHKO 6
su 1.12.2019 klo 10.30 Kiekkohait - TPS Antsat D07AAA ALKUSARJA LOHKO 3
su 1.12.2019 klo 15.45 Kiekkohait - TPS White C2AAA ALKUSARJA LOHKO 2
su 1.12.2019 klo 18.00 Kiekkohait - Lukko Team C SUOMISARJAKARSINTA LOHKO 2
ma 2.12.2019 klo 17.45 Sapeli - Drivers HARRASTE A
ma 2.12.2019 klo 18.45 Chill - El Pantera HARRASTE B
ma 2.12.2019 klo 19.45 SKA - Salo HT Senators HARRASTE A
ma 2.12.2019 klo 20.45 Las Vegas Jätskit - HC Comets HARRASTE A
la 7.12.2019 klo 12.00 Kiekkohait - LäKi E09 LOHKO 6C
la 7.12.2019 klo 15.30 Kiekkohait - Ässät Flames C2AAA ALKUSARJA LOHKO 2
la 7.12.2019 klo 18.00 Kiekkohait - Kiekko-67 III-DIVISIOONA LOHKO 6
su 8.12.2019 klo 10.00 Kiekkohait - UJK C2AA ALKUSARJA LOHKO 3
su 8.12.2019 klo 14.00 Kiekkohait - TuTo Blue D07AAA ALKUSARJA LOHKO 3
su 8.12.2019 klo 15.45 Kiekkohait - Ässät Jets E08 LOHKO 6A
su 8.12.2019 klo 17.15 Kiekkohait - Lukko C2AAA ALKUSARJA LOHKO 2
ma 9.12.2019 klo 17.45 HC Comets - Sapeli HARRASTE A
ma 9.12.2019 klo 18.45 FD-04 - HC Lounea HARRASTE B
ma 9.12.2019 klo 19.45 SKA - Drivers HARRASTE A
ma 9.12.2019 klo 20.45 Las Vegas Jätskit - Devils HARRASTE A
pe 27.12.2019 klo 18.00 SUOMI - TSHEKKI U17 2 NATIONS TOURNAMENT
la 28.12.2019 klo 18.00 SUOMI - TSHEKKI U17 2 NATIONS TOURNAMENT
su 29.12.2019 klo 15.00 SUOMI - TSHEKKI U17 2 NATIONS TOURNAMENT
su 5.1.2020 Kiekkohait E07 - muita joukkueita TURNAUS
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 11.1.2020 Kiekkohait - Rockets Blue E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 12.1.2020 Kiekkohait Team - LaJy Black E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 12.1.2020 Kiekkohait - RNK Blue Knights E08 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 18.1.2020 Kiekkohait - LuKi-82 III-DIVISIOONA LOHKO 6
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 26.1.2020 Kiekkohait Team - LaJy White E08 LOHKO 6B
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 1.2.2020 Kiekkohait - PKS III-DIVISIOONA LOHKO 6
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 1.2.2020 Kiekkohait - PaRa Blue E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 1.2.2020 Kiekkohait Team - PaRa Blue E08 LOHKO 6B
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 2.2.2020 Kiekkohait Team - PaiHa Reksit E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 2.2.2020 Kiekkohait - TPS Juusot E08 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 8.2.2020 Kiekkohait Team - Rockets Blue E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 8.2.2020 Kiekkohait Team - Ässät Flyers E08 LOHKO 6B
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 9.2.2020 Kiekkohait - PaiHa Reksit E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 9.2.2020 Kiekkohait - TuTo Blue E08 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
ke 12.2.2020 Kiekkohait - FoPS Vihreä E08 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 15.2.2020 Kiekkohait - TuK-V III-DIVISIOONA LOHKO 6
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
to 5.3.2020 Kiekkohait Team - Lukko Team E08 LOHKO 6B
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 8.3.2020 Kiekkohait - Rockets E08 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 14.3.2020 Kiekkohait - RNK Kings E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 15.3.2020 Kiekkohait Team - Ässät Vellut E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 15.3.2020 Kiekkohait - Ässät Wild E08 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
ke 18.3.2020 Kiekkohait - Kiekkohait Team E09 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 21.3.2020 Kiekkohait Team - UJK Blue E08 LOHKO 6B
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 22.3.2020 Kiekkohait - Lukko E08 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.