Salon jääkiekkoerotuomarit

Seuraavat tuomarinimeämiset

Näytä tuomari:
la 24.10.2020 klo 11.45 Kiekkohait - RNK Blue Knights U13 AAA LOHKO 3
Tuomarit: Talvi Petri, Lehtonen Miika
la 24.10.2020 klo 13.30 Kiekkohait - LeKi U17 ylempi ALKUSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Lannermaa Henri, Mäki Esko
la 24.10.2020 klo 16.00 Kiekkohait - IFK Mariehamn III-DIVISIOONA LOHKO 6
Tuomarit: Lannermaa Henri, Tuominen Marko
Toimitsijat: Andsten Kaija, Lehtinen Marko, Nyholm Jari, Ojanperä Asmo, Rinne Ari
la 24.10.2020 klo 18.30 Kiekkohait - TPS Akatemia U16 MESTIS alkusarja LOHKO 3
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Litz Tommi
su 25.10.2020 klo 16.00 Kiekkohait - Rockets U13 AAA LOHKO 3
Tuomarit: Puhakka Pasi, Talvi Petri
ma 26.10.2020 klo 17.45 FD-04 - HC Lounea HARRASTE B
Tuomarit: Puhakka Pasi, Manninen Marko
ma 26.10.2020 klo 18.45 Kauboys - Sexriverhockey HARRASTE B
Tuomarit: Puhakka Pasi, Manninen Marko
ma 26.10.2020 klo 19.45 HC Comets - Las Vegas Jätskit HARRASTE A
Tuomarit: Sauren Vesa, Lannermaa Henri
ma 26.10.2020 klo 20.45 El Pantera - Halikon Hurjat HARRASTE B
Tuomarit: Sauren Vesa, Lannermaa Henri
pe 30.10.2020 klo 18.15 Kiekkohait - VG-62 U16 MESTIS alkusarja LOHKO 3
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Litz Tommi
la 31.10.2020 klo 11.45 Kiekkohait Valkoiset - Rockets U11 LOHKO 6C
Tuomarit: Yrttiranta Keijo, Talvi Petri
la 31.10.2020 klo 12.00 Kiekkohait Team - TPS Pärret U13AA LOHKO 3
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Juhola Jere
la 31.10.2020 klo 13.30 Kiekkohait - ParSport U15AA ALKUSARJA LOHKO 3A
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Juhola Jere
la 31.10.2020 klo 16.00 Kiekkohait - PaiHa Reksit U12 LOHKO 6A
Tuomarit: Mäki Esko, Litz Tommi
la 31.10.2020 klo 17.30 Kiekkohait Mustat - TPS Makket U11 LOHKO 6C
Tuomarit: Tuominen Marko, Litz Tommi
su 1.11.2020 klo 13.30 Kiekkohait - APV U17 ylempi ALKUSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Litz Tommi, Tuominen Marko
su 1.11.2020 klo 15.45 Kiekkohait - TuTo Blue U13 AAA LOHKO 3
Tuomarit: Talvi Petri, Aaltonen Jussi
su 1.11.2020 klo 17.15 Kiekkohait Team - RNK Rangers U12 LOHKO 6C
Tuomarit: Yrttiranta Keijo, Sahakangas Niklas
ma 2.11.2020 klo 17.45 El Pantera - Relax HARRASTE B
Tuomarit: Sauren Vesa, Aaltonen Jussi
ma 2.11.2020 klo 18.45 SKA - Las Vegas Jätskit HARRASTE A
Tuomarit: Sauren Vesa, Aaltonen Jussi
ma 2.11.2020 klo 19.45 Drivers - Salo HT Senators HARRASTE A
Tuomarit: Mäki Esko, Puhakka Pasi
ma 2.11.2020 klo 20.45 Sapeli - Chill HARRASTE A
Tuomarit: Mäki Esko, Puhakka Pasi
la 7.11.2020 klo 10.00 Kiekkohait - IFK Mariehamn U15AA ALKUSARJA LOHKO 3A
la 7.11.2020 klo 13.30 Kiekkohait - Rockets U13AAA LOHKO 3
la 7.11.2020 klo 16.00 IFK Mariehamn - Kiekkohait U15AA ALKUSARJA LOHKO 3A
PELATAAN SALOSSA
ma 9.11.2020 klo 17.45 El Pantera - Kauboys HARRASTE B
ma 9.11.2020 klo 18.45 Halikon Hurjat - FD-04 HARRASTE B
ma 9.11.2020 klo 19.45 Relax - HC Lounea HARRASTE B
ma 9.11.2020 klo 20.45 Sapeli - Drivers HARRASTE A
la 14.11.2020 klo 09.45 Kiekkohait Valkoiset - SoPa Musta U11 LOHKO 6C
la 14.11.2020 klo 11.15 Kiekkohait Mustat - TuTo White U11 LOHKO 6C
la 14.11.2020 klo 12.45 Kiekkohait Team - VG-62 U13AA LOHKO 3
la 14.11.2020 klo 14.15 Kiekkohait - Ässät Jeput U12 LOHKO 6A
la 14.11.2020 klo 16.00 Kiekkohait - Ilves Akatemia U16 MESTIS alkusarja LOHKO 3
la 14.11.2020 klo 18.30 Kiekkohait - Pyry U17 ylempi ALKUSARJA LOHKO 3
la 14.11.2020 Kiekkohait - Kiekko-67 III-DIVISIOONA LOHKO 6
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 15.11.2020 klo 10.30 Kiekkohait Team - TPS Mikot U12 LOHKO 6C
su 15.11.2020 klo 12.15 Kiekkohait - TuTo U16 MESTIS alkusarja LOHKO 3
su 15.11.2020 klo 14.45 Kiekkohait - KJK U17 ylempi ALKUSARJA LOHKO 3
su 15.11.2020 Salo HT - KOOVEE NAISET MESTISKARSINTA
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
ma 16.11.2020 klo 17.45 Drivers - Las Vegas Jätskit HARRASTE A
ma 16.11.2020 klo 18.45 Sexriverhockey - Relax HARRASTE B
ma 16.11.2020 klo 19.45 SKA - Sapeli HARRASTE A
ma 16.11.2020 klo 20.45 HC Comets - Salo HT Senators HARRASTE A
su 22.11.2020 klo 10.45 Kiekkohait Team - Lukko Team U13AA LOHKO 3
su 22.11.2020 klo 11.45 Kiekkohait - Lukko U13 AAA LOHKO 3
su 22.11.2020 klo 13.30 Kiekkohait - S-Kiekko U16 MESTIS alkusarja LOHKO 3
su 22.11.2020 klo 18.15 Kiekkohait - TarU U15AA ALKUSARJA LOHKO 3A
su 22.11.2020 Salo HT - UJK NAISET MESTISKARSINTA
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
ma 23.11.2020 klo 17.45 HC Lounea - Halikon Hurjat HARRASTE B
ma 23.11.2020 klo 18.45 Relax - Kauboys HARRASTE B
ma 23.11.2020 klo 19.45 Sexriverhockey - El Pantera HARRASTE B
ma 23.11.2020 klo 20.45 SKA - Chill HARRASTE A
la 28.11.2020 klo 13.30 Kiekkohait - Ässät U17 ylempi ALKUSARJA LOHKO 3
la 28.11.2020 klo 15.45 Kiekkohait - TarU Blue U12 LOHKO 6A
la 28.11.2020 klo 18.30 Kiekkohait - UJK III-DIVISIOONA LOHKO 6
su 29.11.2020 klo 10.45 Kiekkohait Team - TuKV Vihreä U12 LOHKO 6C
su 29.11.2020 klo 13.00 Kiekkohait - TuTo U16 MESTIS alkusarja LOHKO 3
su 29.11.2020 klo 18.15 Kiekkohait - TuKV Valkoinen U15AA ALKUSARJA LOHKO 3A
su 29.11.2020 Salo HT - Rockets NAISET MESTISKARSINTA
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
ma 30.11.2020 klo 17.45 Drivers - HC Comets HARRASTE A
ma 30.11.2020 klo 18.45 Sapeli - Salo HT Senators HARRASTE A
ma 30.11.2020 klo 19.45 Kauboys - Halikon Hurjat HARRASTE B
ma 30.11.2020 klo 20.45 El Pantera - FD-04 HARRASTE B
la 5.12.2020 klo 12.45 Kiekkohait Team - TuTo Red U13AA LOHKO 3
la 5.12.2020 klo 14.15 Kiekkohait Mustat - FoPS Valkoinen U11 LOHKO 6C
la 5.12.2020 klo 15.45 Kiekkohait Valkoiset - TPS Makket U11 LOHKO 6C
su 6.12.2020 Salo HT - IFK Mariehamn NAISET MESTISKARSINTA
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 12.12.2020 klo 12.00 Kiekkohait - LaJy Black U13 AAA LOHKO 3
la 12.12.2020 klo 13.30 Kiekkohait - KaKiPo Blackfoots U15AA ALKUSARJA LOHKO 3A
la 12.12.2020 klo 15.45 Kiekkohait - TPS Bobit U12 LOHKO 6A
su 13.12.2020 klo 10.45 Kiekkohait Team - IFK Mariehamn U12 LOHKO 6C
la 9.1.2021 Kiekkohait Valkoiset - FoPS Valkoinen U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 16.1.2021 Kiekkohait - TuTo Blue U12 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 16.1.2021 Kiekkohait Valkoiset - FoPS Vihreä U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 17.1.2021 Kiekkohait Team - RNK Kings U12 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 23.1.2021 Kiekkohait Mustat - Kiekkohait Valkoiset U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 30.1.2021 Kiekkohait - RNK Jets U12 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 31.1.2021 Kiekkohait Team - TarU White U12 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 6.2.2021 Kiekkohait Valkoiset - PaiHa Makkot U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 6.2.2021 Kiekkohait Mustat - Rockets U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 14.2.2021 Kiekkohait Team - TPS Rasset U12 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 6.3.2021 Kiekkohait - TPS Arsit U12 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 6.3.2021 Kiekkohait Valkoiset - TarU Blue U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 6.3.2021 Kiekkohait Mustat - PaiHa Makkot U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 14.3.2021 Kiekkohait Team - TuTo Red U12 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 20.3.2021 Kiekkohait - TuTo White U12 LOHKO 6A
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 20.3.2021 Kiekkohait Valkoiset - TuTo White U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 20.3.2021 Kiekkohait Mustat - SoPa Musta U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
la 27.3.2021 Kiekkohait Mustat - FoPS Vihreä U11 LOHKO 6C
Ottelun alkamisaika vielä avoin.